Hakkımızda


 


     

Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri 1986 yılında Çanakkale Ayvacık ilçesinde NAZMİ TOK ve BEHÇET TOK tarafından kurulmuştur. ISO 9001 ISO 22000 standartlarında kaliteli sağlıklı hijyenik ve doğal ürünler üreterek siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
      
Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri markası ürün kalitesi ve standardını en üst seviyede tutarak hijyenik bir ortamda üretim yapmayı ve güvenilir bir marka olmayı prensip edinmiştir.
     
Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri, içinde bulunduğu gıda sektörünün çok hassas bir sektör olduğunun bilincindedir. Bunun için üretimin her safhasında son derece özen göstermektedir. Tüm personelin bu bilince sahip olmasıyla beraber  kalite,  kontrol ve denetimlerden kesinlikle ödün vermemektedir.


Önceliği kaliteli üretime veren Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri, daha fazla ürün üretme amacından çok daha kaliteli ürün üretme amacını benimsemektedir. Bu nedenle teknolojiyi yakından takip ederken, kaliteden ödün vermemeye özen göstermektedir.


Gösteriş için yapılan gereksiz harcamaları yapmayarak maliyeti düşük tutmakta ve tüketiciye kaliteyi mümkün olduğu kadar ucuz sunmaktadır.


Sonuç olarak; Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri, kaliteyi ucuza sunmayı kendine amaç edinmiştir ve bu amaç doğrultunda yoluna devam etmektedir.
Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri 

Nazmi Tok 

Tel:0286 7121817 

Mail:  white-chese@hotmail.com 

Adres:   Ümmühan Mahallesi Lale Sokak No:8   Ayvacık / ÇANAKKALE