Tuzsuz Ayvacık Peyniri

29,99 TL
Stok Kodu STK-U-49
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Kokusuz Ayvacık Keçi Peyniri imza ürünümüzdür denemenizi tavsiye ederiz!

TAZE PEYNİR
Seçim
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Türkiye eşsiz doğa güzellikleri olan harika bir ülke. Vatanımız, cennetten parçalarla dolu. Kazdağları da işte bu eşsiz alanlardan biri ve Ayvacık, Kazdağları eteklerinde bir çok köyü olan markamızın kurulu olduğu ilçe. Çanakkale’nin gözbebeği Assos’a da ev sahipliği yapan Ayvacık, Keçi Peyniri üretimi açısından da çok kıymetli.

Ekremoğlu olarak siz değerli müşterilerimizin sağlığına büyük önem verdiğimiz gibi, damağına da önem veriyoruz ve ürünlerimizin hammadesi olan sütleri özenle seçiyoruz. Mandıramızda ayda yaklaşık olarak 90 bin ton süt işlenmektedir ve tamamı doğada otlayan hayvanlardan gelmektedir. Keçi sütü de bizler için çok değerli bir ürün. kokusuz Keçi Peyniri 30 yıllık deneyimimizle sizlere sunduğumuz bir peynir. 

Kokusuz Ayvacık Keçi Peyniri imza ürünümüzdür denemenizi tavsiye ederiz! Tuzsuz Ayvacık Peynirinin raf ömrü kısadır ve tatlılar için önerilir.

Öncelikle şunu söylemek isteriz ki; Ayvacık Keçi Peyniri markamızın imza ürünlerindendir. Mutlaka denemenizi öneririz.

 

 

Keçi Peynirine karşı hassasiyetiniz olup olmadığını mutlaka uzmanlara danışın. Bu ürünümüzde mevsime göre değişmekle birlikte %100 keçi sütü kullanılmıştır. 

 

Ürün görselleri temsilidir. Sizlere ulaştırdığımız ürünlerin üzerinde " Ayvacık Peyniri" yazabilir. Endişe etmeyiniz. Ürünlerimiz taze ve doğal üretilmektedir. Hammade stoğu üzerinden üretim yapmamaktayız. Ürünlerin mevsimine göre süt ihtiva etme oranı değişebilir. Kış aylarında keçi sütü azaldığı için inek sütü oranı yükselebilir. Mevzuat gereği etiketlerimizde "inek sütü" şeklinde ibareler yer alabilir.

 

 

 

UYARI!

Satın almakta olduğunuz ürün buzdolabında saklanmalıdır! Bu ürün alerjen içerebilir!

Tuzsuz Ayvacık Peynirimizde iade kabul edilmemektedir.

 

 

Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!