Ekremoğlu Trakya Eski Kaşar Peyniri

49,99 TL
Stok Kodu STK-U-30
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Trakya Eski Kaşarı, Ezine, Bayramiç, Ayvacık ilçelerinin doğal bitki örtüsüyle beslenen koyun ve ineklerin sütlerinin mevsimine göre belirli oranlarda karıştırılmasıyla elde edilir.

  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Trakya Usulü Ezine Eski Kaşar Peyniri

 

Ürünlerimizin çeşitli doğal bitkilerin yetiştiği yaylalardan elde edildiğini sizlere sık sık vurgulamaktayız. Ezine Eski Kaşar, Ezine, Bayramiç, Ayvacık ilçelerinin doğal bitki örtüsüyle beslenen koyun ve ineklerin sütlerinin mevsimine göre belirli oranlarda karıştırılmasıyla elde edilir. TSE591’e uygun standartlara sahip bir üründür. 

 

Ezine Eski Kaşar, en az 8 ay olgunlaşması beklenir. Ürünlerimizi her zaman tam olgunlaşma seviyesinde sizlere sunuyoruz. İyi bir Kaşar Peyniri lezzetini üç yıl kadar koruyabilir. Kendine has nefasetiyle damakta iz bırakır. Yapısı serttir, hafif sarı renge sahiptir. Ezine Eski Kaşar, orta tuzlu bir peynirdir.  Yapılış yöntemi olarak trakya tipini benimsemekteyiz. Ekremoğlu Ezine Eski Kaşar Peynirimizin ustalığı Trakyadan, sütü ise Ezine sütüdür; inek ve koyun sütü ihtiva eder.

 

 

 

 

 

 

UYARI!

Satın almakta olduğunuz ürün buzdolabında saklanmalıdır! Bu ürün alerjen içerebilir!

 

 

Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!