Ekremoğlu Süzme Yoğurt

39,99 TL
Stok Kodu STK-U-16
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Ekremoğlu olarak ürünlerimizde katkı maddeleri kullanmıyoruz. Bu yüzden yoğurtlarımızı yeniden mayalama işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Yurdumuzun en kıymetli lezzetlerinden biri, özellikle mezelerin demirbaşı: Ekremoğlu Süzme Yoğurt ürünlerimiz arasında en güvendiklerimizden biri çünkü katkısız. “Süzme Yoğurt nasıl yapılır?” Aramaları yaptığınızı çok iyi biliyoruz. Bu sorunun yanıtını hem blog sitemizde hem de burada yanıtlamak istedik. 

 

Ekremoğlu olarak ürünlerimizde katkı maddeleri kullanmıyoruz. Bu yüzden yoğurtlarımızı yeniden mayalama işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Bir süredir yoğurtların antibiyotikler ihtiva etmesi nedeniyle geleneksel yöntemlere yöneldiğinizin farkındayız. İşte bu yüzden hem sizleri zahmetten kurtarmak hem de maya ihtiyacınıza çözüm olmak için buradayız. 

 

Süzme Yoğurt ürünümüz  oranları değişmekle birlikte inek ve koyun sütünden üretiliyor. Ustalarımız sütün mahiyetine göre oranlamayı yapıyor. Tamamen geleneksel yöntemlerle ilaçsız üretildiğini yeniden hatırlatmak isteriz. Afiyet olsun! 

Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!