Ekremoğlu Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT

79,99 TL
Stok Kodu STK-U-56
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Ekremoğlu olarak sizlere bölgemizin en kaliteli ham maddelerinden yapılan peynir, tereyağı, yoğurt, zeytin ve zeytinyağlarını ulaştırmak için 1996 yılından bu yana çalışıyoruz.

Seçim
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Ekremoğlu olarak sizlere bölgemizin en kaliteli ham maddelerinden yapılan peynir, tereyağı, yoğurt, zeytin ve zeytinyağlarını ulaştırmak için 1996 yılından bu yana çalışıyoruz. 

Tarım ve hayvancılık ürünlerinin tümünde geçerli olan altın kuralın farkındayız. “Toprağa ve ürüne ne kadar iyi bakarsan ürünün o kadar kaliteli olur.”  Bölgenin en kaliteli zeytinlerinde üretilmiş zeytinyağımızda işte bu bilinçle sizlere sunuluyor. 

 

Sızma Zeytinyağı nedir? 

İnsan sağlığına zarar veren kimyasallardan uzak, Kaz Dağlarının eteklerinde yetiştirilmiş zeytinlerin ağaç dallarının sallanması usulüyle toplanması ve sıkılması sonucu elde edilen ürüne “Sızma Zeytinyağı” denir. Sızma Zeytinyağı, yöresel yöntemlerle elde edilir.

 

Riviera Zeytinyağı nedir?

Yüksek ısılara ulaşabilen özel bir yağdır. Bu sebeple kızartmalarda da tercih edilebilir. Bu ürün, Rafine Zeytinyağı ile Naturel Sızma Zeytinyağının karışımından elde edilir. 

Sizlere ulaştırmakta olduğumuz yağımız Sızma Zeytinyağ grubuna dahildir. Sızma Zeytinyağı fiyatları arasında en uygun olanlardan biridir ve fiyat performans garantisi veriyoruz. İster yemeklerinizde ister salatanızda kullanın çok keyif alacaksınız. 

 

Zeytinyağı faydaları:

 

  • Kemik gelişimine katkı sağlar.

  • Kolesterolü düzenler.

  • Hücreleri korur.

  • Böbrek, pankreas, mide, karaciğer ve kalp dostudur.

 

Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!