Ekremoğlu İri Çizik Yeşil Zeytin

32,00 TL
Stok Kodu STK-U-4
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Türkiye’de pek çok farklı tarım ürünü yetişebilmektedir. Doğru şekilde ilgilenildiğinde 1. sınıf ürünler elde edebileceğimizi bilmek bizlere mutluluk veriyor.

  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Türkiye’de pek çok farklı tarım ürünü yetişebilmektedir. Doğru şekilde ilgilenildiğinde 1. sınıf ürünler elde edebileceğimizi bilmek bizlere mutluluk veriyor. Böylesine değerli bir ülkede yaşadığımız için en az sizler kadar memnunuz. Yeşil Zeytin, farklı bölgelerde farklı yetiştiriliş şekli nedeniyle ve elbette farklı tohumlar olması nedeniyle tat farklılığı göstermektedir. İri Çizik Yeşil Zeytin, farklı yörelerde Kırma Yeşil Zeytin diye de adlandırılır. Kaz Dağı çevresindeki bahçelerden elde ettiğimiz zeytinlerden ürettiğimiz özel bir üründür. 

Ekim aylarında toplanan, limon sarısı rengiyle ilgi çekici Yeşil Zeytinlerden biridir ve tüketim sıralamasında da ilk sıralarda yer alır. Birçok farklı şekilde tüketilebilir. En uygun fiyatlarla 500 gr ve 1 kg olarak sizlere kıymetli müşterilerimize ürünümüzü sunuyoruz. 

 

UYARI!

Satın almakta olduğunuz ürün buzdolabında saklanmalıdır! Bu ürün alerjen içerebilir!Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!