Ekremoğlu Ezine İnek Peyniri

35,99 TL
Stok Kodu STK-U-38
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermez. Şirden mayası ile üretilir. %100 inek sütüdür.

  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

PASTÖRİZE İNEK SÜTÜ SEVENLERE: EZİNE TAM YAĞLI İNEK PEYNİRİ

 

Klasik Ezine Peyniri %100 inek sütü ihtiva eden bir üründür. Ezine yöresinde doğal otlarla beslenen inek sütü yılın belirli aylarında hijyen standartlarına uyularak toplanır, üretim tesislerimize ulaştırılan sütler şirden mayası ve tuz kullanılarak yüksek standartlarda en az 6 ay bekletilir. Ürünümüz tam yağlıdır.

 

 

Ezine İnek Peyniri Kalori değerleri:  Enerji:265 kcal Top.Yağ:24,4g Doymuş Yağ:6,5 g Karbonhidratlar:1,5g Şekerler:1g Protein:17,1 g Tuz:2,2 g

 

Klasik Ezine Peyniri ile Lüks Ezine Peyniri arasındaki fark nedir?Klasik Ezine Peyniri %100 inek sütünden üretilir. Lüks Ezine Peyniri ise %40 keçi, %45 koyun ve %15 inek sütü ile üretilir. Koyun ve Keçi sütleri ürünün kalitesini değiştirmektedir. Koyun ve keçi sütü inek sütünden farklı olarak damakta aromatik bir tat bırakmaktadır. Klasik ezine peyniri ya da ezine inek peyniri Ezine yöresinde elde edilen sütler ile üretildiği için isminin başında "ezine" ibaresi bulunur. Oysa hakiki ezine peyniri lüks ezine peyniridir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünleriniz kaç gün içerisinde ulaşıyor?

Ekremoğlu olarak tüm ürünlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırabilmek için çalışıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz kargoların yoğunluğuna göre değişmekle birlikte 3-4 iş günü içinde ürünlerimiz elinize ulaşıyor.

 

 

UYARI!
Satın almakta olduğunuz ürün buzdolabında saklanmalıdır! Bu ürün alerjen içerebilir.

Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!