Çağrı Merkezi: 0 (286) 712 18 17

Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri Online Mağazası

Kuzey Ege Bölgesinde ilk akla gelen Marka: Ekremoğlu Süt ve Süt ürünleri

Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri Online Satış mağazası Türkiye’nin birçok bölgesinden peynir ve çeşitli lezzetlerin yanı sıra, Ezine Peyniri gibi coğrafi tescil gerektiren ürünleri sertifikalı ve uluslararası standartlara uygun olarak sofralarınıza ulaştırır.

Online satış mağazamızda her hafta 4 ürünün indirime girdiğini göreceksiniz. PeynirZeytin, Zeytinyağı, Yöresel ürünler kategorilerinden ürünlerimiz %10 indirimle sizi karşılıyor.

30 Eylül 2020 Tarihine kadar web sitemizde yaptığınız ilk alışverişlerinizde ise sepet toplamına %10 indirim elde edeceksiniz.

Ekremoğlu Online Satış mağazasında bulacağınız tüm ürünler tamamen katkısızdır. Peynirlerimiz Ekremoğlu’nun 30 yıllık tecrübesiyle elde ettiği baharat karışımları ve şirden mayası ile üretilir. Ürünlerimiz, 8 ile 12 ay arasında dinlendirilir.

Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri Nazmi Tok ve Behçet Tok’un yıllar süren Pazar ve ticaret deneyimleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Bugün 12 Mağaza ve 14 Pazar yeri ile sevenlerine hizmet vermektedir.

Ekremoğlu Yalnızca Kendi Ürettiği Peyniri Satıyor

1996 yılında Pazar yerlerinde ürünlerini satmaya başlayan ekremoğlu ilk günden beri bölgenin en değerli sütlerinden ürettiği kendi peynirini satıyor. Ekremoğlu peynir %100 doğaldır. Kaz Dağları, Ezine ve Ezine Peyniri üretimi için şart olan tüm bölgelerden alınan küçükbaş ve büyükbaş sütleri özenle ve uluslararası standartlarda kontrol ediliyor. Sütler mevsimine göre özel olarak dağıtılıyor ve peynir yapımı, yoğurt yapımı için ayrılıyor. Üretim Tesis videomuzu bu bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Ekremoğlu Ezine Peyniri

Ülkemizin pek çok yöresinde lezzetli peynir üretimi yapılmaktadır. Güzel vatanımızda üretilen bir peynire “ezine peyniri” denilebilmesi için belirli standartların sağlanması gerekir. Ezine yöresine has, peynirlerimiz EPD logosu taşıyan, Coğrafi İşaret Tescili olan ürünlerdir. Peynirlerimizin hammaddesi olan sütlerimiz Ayvacık, Bayramiç, Ezine yöresinden gelmektedir. Ezine inek peyniri, Ezine koyun peyniri, Ezine keçi peyniri, Lüx ezine peyniri gibi pek çok ürünümüz bulunmaktadır

Ekremoğlu Zeytin - Zeytinyağı

Ayvacık Kaz Dağları (İda Dağları) Tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış harika bir bölge. Bu bölgede Türkiye’nin en kaliteli hayvansal ürünleriyle Zeytin ve Zeytinyağları üretilmektedir. Ekremoğlu olarak zeytinlerimizi Ekim - Kasım aylarında özel bakım gören zeytin ağaçlarından topluyoruz. Geleneksel yöntemlerle zeytin ve zeytinyağı üretimini gerçekleştiriyoruz. 

Ekremoğlu Gurme Peynir

Ekremoğlu olarak siz kıymetli müşterilerimize her yörenin özel peynir lezzetlerini sunmak için çalışıyoruz. Gurme Peynir kategorimizde van otlu peynir, mihaliç kelle peyniri, isli sepet peyniri, Biberli kekikli sepet peyniri, kızartmalık peynir gibi farklı özel ürünlerimiz bulunuyor. 

E-ticaretin hızla büyüdüğü bu günlerde Ekremoğlu olarak sizlere en taze, en uygun fiyatlı, en lezzetli ürünü ulaştırmak için çalışıyoruz. Tüm kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizleri sosyal medyada takip etmenizi rica ederiz.