Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri Online Mağazası

Kuzey Ege Bölgesinde ilk akla gelen Marka: Ekremoğlu

 

Ekremoğlu Online satış mağazasında ülkemizin pek çok farklı lezzetini bulabilirsiniz.  Coğrafi Tescilli Ezine Peyniri özellikle denenmesi gereken lezzetimiz ancak pek çok farklı peynir çeşidi ile sizlere harika bir lezzet şöleni yaşatmayı umut ediyoruz.

Peynir çeşitlerimiz, uluslararası sertifikalara sahip mandıramızda tamamen katkısız olarak günümüz teknolojileri ile geleneksel yöntemlerin harmanlanması ile üretiliyor.

Çanakkale Ezine Peyniri ve diğer özel peynir çeşitlerimizin yanı sıra çok farklı yöresel ürünler ve Kuzey Ege Bahçelerinde tamamen katkısız üretilmiş zeytin ve zeytinyağı gibi harika ürünlerimizi de mutlaka denemenizi öneriyoruz.

Denemenizi istediğiniz çok özel bazı ürünlerimizi ise her hafta %5 indirimle sizlere ulaştırıyoruz. Ekremoğlu olarak önceliğimiz sizlere harika, sağlıklı bir yeme alışkanlığı kazandırmak.

Ekremoğlu Online Satış mağazasında bulacağınız tüm ürünler tamamen katkısızdır. Peynirlerimiz Ekremoğlu’nun 30 yıllık tecrübesiyle elde ettiği baharat karışımları ve şirden mayası ile üretilir. Ürünlerimiz, 8 ile 12 ay arasında dinlendirilir.

Ekremoğlu Süt ve Süt Ürünleri Nazmi Tok ve Behçet Tok’un yıllar süren Pazar ve ticaret deneyimleri sonucunda ortaya çıkmıştır. Bugün 12 Mağaza ve 14 Pazar yeri ile sevenlerine hizmet vermektedir.

 

Ekremoğlu Ezine Peyniri

 

Ülkemizin pek çok yöresinde lezzetli peynir üretimi yapılmaktadır. Güzel vatanımızda üretilen bir peynire “ezine peyniri” denilebilmesi için belirli standartların sağlanması gerekir. Ezine yöresine has, peynirlerimiz EPD logosu taşıyan, Coğrafi İşaret Tescili olan ürünlerdir. Peynirlerimizin hammaddesi olan sütlerimiz Ayvacık, Bayramiç, Ezine yöresinden gelmektedir. Ezine inek peyniri, Ezine koyun peyniri, Ezine keçi peyniri, ezine peyniri gibi pek çok ürünümüz bulunmaktadır.

 

Ekremoğlu Zeytin, Zeytinyağı

Ayvacık Kaz Dağları (İda Dağları) Tarihi boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış harika bir bölge. Bu bölgede Türkiye’nin en kaliteli hayvansal ürünleriyle Zeytin ve Zeytinyağları üretilmektedir. Ekremoğlu olarak zeytinlerimizi Ekim - Kasım aylarında özel bakım gören zeytin ağaçlarından topluyoruz. Geleneksel yöntemlerle zeytin ve zeytinyağı üretimini gerçekleştiriyoruz. 

 

Peynir Çeşitlerimiz

Ekremoğlu olarak sizlere her yörenin eşsiz lezzetlerini sunmak için çalışıyoruz. İşte bu yüzden İzmir Tulum Peyniri, Erzincan Tulum Peyniri, Otlu peynir ve daha fazlasını ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz.  Ekremoğlu peynir kategorisi:  https://ekremoglu.com/peynir/

sosyal medyada takip etmenizi rica ederiz.

Ekremoğlu Yalnızca Kendi Ürettiği Peyniri Satıyor

1996 yılında Pazar yerlerinde ürünlerini satmaya başlayan ekremoğlu ilk günden beri bölgenin en değerli sütlerinden ürettiği kendi peynirini satıyor. Ekremoğlu peynir %100 doğaldır. Kaz Dağları, Ezine ve Ezine Peyniri üretimi için şart olan tüm bölgelerden alınan küçükbaş ve büyükbaş sütleri özenle ve uluslararası standartlarda kontrol ediliyor. Sütler mevsimine göre özel olarak dağıtılıyor ve peynir yapımı, yoğurt yapımı için ayrılıyor. Üretim Tesis videomuzu bu bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.