Ekremoğlu Çeçil Peyniri

29,99 TL
Stok Kodu STK-U-27
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Yöresel tatlardan vazgeçemeyenlerin sofralarında her zaman yer bulan Çeçil Peyniri, yapısıyla nefasetiyle damaklarda iz bırakıyor.

Seçim
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Tel peynir olarak da bilinen Çeçil Peyniri

 

Yöresel tatlardan vazgeçemeyenlerin sofralarında her zaman yer bulan Çeçil Peyniri, yapısıyla nefasetiyle damaklarda iz bırakıyor. Halk arasında tel peynir veya Dil Peyniri olarak da ifade ediliyor.

 

Çeçil Peyniri, yüksek maliyetli sulu haşlama tekniği ile üretiliyor ve 1 kg peynir için 11 litre inek sütü kullanılıyor. Ekremoğlu Çeçil Peyniri, muadillerine göre daha az tuzludur. Kıvamı yumuşaktır. 

 

Çeçil Peyniri Kalori değerleri: 

Enerji: 320 kcal Top. Yağ:25,0g Doymuş Yağ: 6,0g Karbonhidratlar: 1,0g Şekerler: 0,9g Protein: 24,0g Tuz: 1,7g

 

Çeçil Peyniri Nasıl Yenir

Dil Peyniri ya da Çeçil Peyniri pizza, omlet, kek, muffin, domates çorbası, tava böreği, fırında makarna gibi bir çok leziz yemekte kullanılabilen bir üründür. Karadenizli kıymetli müşterilerimizin mıhlama yapımında da kullandığını biliyoruz, tavsiye ederiz. UYARI!

Satın almakta olduğunuz ürün buzdolabında saklanmalıdır! Bu ürün alerjen içerebilir!

 

 

Yorumlar (1)
Düşünmeden Alın!
Yıllardır kullanıyorum evimizin vazgeçilmezi. İki yaşında kızım çok severek yiyor. Ekremoğlu güvendiğimiz bir marka oldu senelerdir. Vakumlu poşette toptan alacaksanız buzdolabında 1-2 aydan fazla kalmamasını öneririm. Özel bir peynir olduğundan ve tabi ki doğal olduğundan vakumlu da olsa ömrü diğer peynirler kadar olmuyor. Tazeyken tüketin :)
Burcu NAÇ | 21.12.2020 22:17
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!