Ayvacık Yayık Tereyağı

36,99 TL
Stok Kodu STK-U-15
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün

Yayık Tereyağı doğal şekilde üretilmiş olan yoğurttan ayrılan yağdır.

  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar
  • KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

Gerçek tereyağ arayanlara: Yayık Tereyağ

 

Yayık Tereyağı doğal şekilde üretilmiş olan yoğurttan ayrılan yağdır. Paketlenmiş olarak aldığınız tereyağları ise süt kaymağından ve kremadan elde edilir. “Yayık Tereyağı Nedir” diye sorarsanız böyle bir tanım yapabiliriz.

Ürünlerimiz Kaz Dağlarında doğal ortamda otlayan hayvanların sütünden elde edilir. Bu yüzden ürünlerimiz aroma ve nefaset bakımından zengindir. Ürün, kokusuz ve hafiftir, rahat yenir. Özellikle kahvaltılarda sıcak ekmek üzerine sürerek yemenizi tavsiye ediyoruz.  Mezelerinizde de kullanabilirsiniz. Sıcak ekmek üzerine sürdükten sonra Çam Balı veya Tulum Peyniri sürmenizi tavsiye ederiz. UYARI!

Satın almakta olduğunuz ürün buzdolabında saklanmalıdır! Bu ürün alerjen içerebilir!

 

Yorumlar (2)
Bunda bir iş var
Yoğurt tereyağını bu kadar ucuza nasıl veriyorsunuz?
Misafir | 12.04.2021 00:54
Bu yorum faydalı mı?
Merhabalar biz bütün ürünlerimizi kendimiz üretip kendimiz sattığımız için piyasa uygun satıyoruz içerisinde hiçbir katkı yoktur gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz efendim
Buz gibi geldi
Siparişi verirken en çok tereyağının erimesinden endişe ediyordum ancak kapalı kolide, içinde buz aküleriyle birlikte paketlenmiş olarak geldi. Koliyi açtığımda tereyağ hala soğuktu. Çok teşekkür ederim.
Misafir | 11.12.2020 21:20
Bu yorum faydalı mı?
Yorum Yap

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!