Çağrı Merkezi: 0 (286) 712 18 17

Ekremoğlu Ayvacık Sert Keçi Peyniri

36,00 TL
40,00 TL
Stok Kodu STK-U-35
Marka Ekremoğlu
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Renk
Ürün Açıklaması

Ayvacık sert keçi peyniri Ekremoğlu'nun imza ürünüdür. Ürünü yağda kızartarak kullanmak isterseniz sizlere Ayvacık Yumuşak Keçi Peynirimizi öneriyoruz. 

 

 

Kokusuz Ayvacık Keçi Peyniri imza ürünümüzdür denemenizi tavsiye ederiz!

Öncelikle şunu söylemek isteriz ki; Ayvacık Keçi Peyniri markamızın imza ürünlerindendir. Mutlaka denemenizi öneririz. 

Keçi Peynirine karşı hassasiyetiniz olup olmadığını mutlaka uzmanlara danışın. Bu ürünümüzde mevsime göre değişmekle birlikte %100 keçi sütü kullanılmıştır. 

 

Ürün görselleri temsilidir. Sizlere ulaştırdığımız ürünlerin üzerinde " Ayvacık Peyniri" yazabilir. Endişe etmeyiniz. Ürünlerimiz taze ve doğal üretilmektedir. Hammade stoğu üzerinden üretim yapmamaktayız. Ürünlerin mevsimine göre süt ihtiva etme oranı değişebilir. Kış aylarında keçi sütü azaldığı için inek sütü oranı yükselebilir. Mevzuat gereği etiketlerimizde "inek sütü" şeklinde ibareler yer alabilir.

 

 

UYARI!

Satın almakta olduğunuz ürün buzdolabında saklanmalıdır! Bu ürün alerjen içerebilir!

 

 

Yorumlar
Yorumlar (3)
PEYNİR
çanakalede tatildeyken ekremoğlu peynirini  hem cuma pazarından hemde kepez den aldık çok beyendik ailece  şimdi ankaradan sipareiş verdim.2 gün teslim edildi paketi açtığımda  siparişlerim tam ve ürünler kaliteli peynir lezeti hiç deyişmemiş  ayvacık peyniri kaşar  ezine ve sepet peynir siparişimde  ürünler  tam istediyim gibi kargo  bedava 300 tl üzeri çok güzel
MAHMUT ALAY | 22.09.2020 12:16
Bu yorum faydalı mı?
PEYNİR
çanakalede tatildeyken ekremoğlu peynirini  hem cuma pazarından hemde kepez den aldık çok beyendik ailece  şimdi ankaradan sipareiş verdim.2 gün teslim edildi paketi açtığımda  siparişlerim tam ve ürünler kaliteli peynir lezeti hiç deyişmemiş  ayvacık peyniri kaşar  ezine ve sepet peynir siparişimde  ürünler  tam istediyim gibi
MAHMUT ALAY | 22.09.2020 12:15
Bu yorum faydalı mı?
Peynir Güzel ama..
Peyniri daha önce arkadaşlarımız Çanakkale ye gittiklerinde sipariş verirdik getirirlerdi ve çok beğenerek yiyoruz. İlk defa internetten sipariş vereyim dedim 36 TL yazıyor fakat totalde 51 TL  yazıyor.. kargo ücreti yüksek..
customer.guest | 31.08.2020 20:10
Bu yorum faydalı mı?
Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. 300 TL üzeri siparişlerde kargo ücretsiz, 26 Eylül'e kadar yapacağınız ilk alışverişte %10 İndirim hakkınız bulunuyor. Sağlıklı, huzurlu uzun bir ömür dileriz. Afiyet olsun.
Yorum Yap
KARGO İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME

BİLGİLENDİRME!

 

 

EKREMOĞLU ÜRÜNLERİNİ EN TAZE, EN DOĞRU ŞEKİLDE TÜKETEBİLMENİZ İÇİN SİPARİŞLERİNİZİ PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ SİZLERE ULAŞTIRMAKTAYIZ!